Zapraszamy do SPA - Ustroń

Są trzy rzeczy, które pracują dla Ciebie w naszym SPA: TEMPERATURA, ODPRĘŻENIE i HYDROMASAŻ. Idealna kompozycja ciepłej wody i powietrza działa kojąco na napięte mięśnie i stymulująco na układ krążenia.

Wodny masaż w profesjonalniej wannie, porównywalny do dotyku rąk specjalisty podczas masażu kręgosłupa. Ma on jednak większą siłę oddziaływania, bo czynnikiem wzmacniającym jest termiczne i hydrostatyczne działanie kąpieli. Nasza wanna SPA ma tak usytuowane dysze, aby wypływające z nich strumienie wody padały dokładnie tam, gdzie pożądany jest maksymalny relaks: kręgosłup, plecy, nogi. Do płynnego operowania służy system kontroli wanny zmieniający siłę masażu za dotknięciem palca. 

Dodatkowo do dyspozycji gości mamy saunę fińska, wykonaną z drzewa cedrowego o niepowtarzalnym aromacie. Podczas kąpieli w niej można podziwiać wspaniały widok na góry. Oczywiście nasze SPA oferuje dużo więcej, jak tylko dobry hydromasaż, aromatyczna kąpiel w saunie, czy relaks pod prysznicem który idealnie symuluje padający deszcz . Dajemy Ci również miejsce, gdzie uzyskasz mentalne i emocjonalne odświeżenie. 
 
Ponadto oferujemy możliwość skorzystania z masażu klasycznego oraz masażu gorącymi kamieniami.